Aktuality
Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov
Kalendár akcií Diskusné fórum
In-Počasie SK

Téma: Ako bolo na KTM Orange Day 2010 u Žubora

Kategória Diskusné fórum » Diskusia k článkom, založil 1tom1 17.5.2010 19:12, Zdieľaj na Facebooku Facebook

Diskusia k článku: Ako bolo na KTM Orange Day 2010 u Žubora
Diskusia k fotogalérii: Ako bolo na KTM Orange Day 2010 u Žubora

1tom1
avatar užívateľa 1tom1
17.5.2010 19:12
Skvely clanok, putave citanie *thumbsup* Naozaj bolo skvele, necakal som taku malu ucast, na RC8 aspon nebolo treba dlho cakat :-D
Velmi dobre zorganizovana akcia, dufam ze o rok to bude opät.
sothar
avatar užívateľa sothar
17.5.2010 22:02
Veru, ta ucast ma prekvapila. Povodne sme sa ani nechceli velmi vozit. Myslela som si ze tam bude fronta ako na banany, a o testovacich jazdach budeme iba snivat. Ked som ale uvidela tych 10 ludi, co sa tam motalo, obzreli sme motorky a uz aj sme sa utekali registrovat :-D

Akcia bola skvela, obcerstvenie zdarma, velmi mila teta, ktora nam neustale ponukala chlebicky, a potom ta vyborna povozenica, hmmm...este teraz z toho tazko zaspavam :-)
1tom1
avatar užívateľa 1tom1
17.5.2010 22:40
ja tiez tak si vravim, ze na co tam pojdeme... bude full, ze asi len masiny kukneme... a aha ho nikde nikoho, RC8 uz len po mne kricala :-D
sothar
avatar užívateľa sothar
17.5.2010 23:03
Ja som prave ani nemala zalusk na jogurt. Chcela som si najprv vyskusat nieco nove, nieco co este nepoznam. Nakoniec som jej ale neodolala a dobre som urobila :-) ta ovladatelnost bola uplne fantasticka, a tie brzdy..mmmm. My sme pred odchodom museli chvilku pockat, kym sadneme na nase motorky, aby to nebol taky velky sok. Ale aj tak bol :-D
Heavy
26.5.2010 11:11
Pekný, pekný, pekný článok. Ľahké, vtipné a pohodové čítanie. :-) Je trochu na škodu, že takéto dobre zorganizované akcie naruší počasie, to musí organizátorov, ale aj potencionálnych účastníkov škrieť.
PS: Aj chlebíčky boli? A veľa? A ja som kde bol?
raptor
avatar užívateľa raptor
26.5.2010 11:35
heavy ty si volaky nedožeraťý :-D:-D:-[
Heavy
26.5.2010 11:49
Raptor - to vieš kamarát, 110 kíl v živej váhe niečo sežere. Niekedy si pripadám, ako ruský motor - malý výkon, vysoká spotreba :-D A preto už nechodím k moru - keď ležím na pláži, junáci od Greenpeace vedia byť poriadne otravní *rofl*
Na vrch témy   Hore

Prispievať do fóra môže len registrovaný užívateľ


Kontakt   |   Obchodné podmienky   |   Ochrana osobných údajov   |   5 registrovaných online