Aktuality
Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov
Kalendár akcií Diskusné fórum
In-Počasie SK

Téma: Súťaž o naj fotografiu MOTO sezóny 2010

Kategória Diskusné fórum » Diskusia k fotogalérii, založil iljic 18.11.2010 22:55, Zdieľaj na Facebooku Facebook

« Predchádzajúca 1 2 3 Ďalšia »

Diskusia k fotogalérii: Súťaž o naj fotografiu MOTO sezóny 2010

Joker
avatar užívateľa Joker
26.11.2010 12:12
Matko ziva toto je uz len diskusia. chce sa mi nadavat. Ale urcity maju pravdu.
raptor
avatar užívateľa raptor
26.11.2010 12:59
sothar davam ti absolutne zapravdu*bravo*
iljic berie privelky ohlad aj vtedy ked je to na skodu veci
ogard
avatar užívateľa ogard
29.11.2010 22:43
uff, tak toto je uz na mna moc tie fotky... prosim admina o vymazanie mojej foto z albumu/sutaze
raptor
avatar užívateľa raptor
29.11.2010 23:03
toto napadlo uz aj mna ale nechcel som prvy.. ale ked s tym zacal ogard pridavam sa a rovnako prosim admina o vymazanie mojich fotiek zo sutaze..
koldun1
30.11.2010 0:03
oki oki oki....aj ja som bola zhrozena...ale chalani kaslite na to.....prosim admina aby nemazal ziadne fotografie............ja viem ze vas to uraza...ale nemyslite si, ze tie fotky prave vyhraju.....o to viac vase fotky su zvyraznene tym, ze ludia niesu pometenci...a vidia co je krasne...vidia co je dobre....
ano? mozeme sa tak dohodnut? hento vam nemoze a nikdy nebude robit konkurenciu...oki?
raptor
avatar užívateľa raptor
30.11.2010 8:40
tu nejde o ziadnu konkurenciu nebodaj vitazstvo.. trvam na svojom a ogard ako ho poznam tiez
FaDe
avatar užívateľa FaDe
30.11.2010 17:00
matko ziva =-O to je cim dalej tym lepsie :-D *bravo*
svobo
30.11.2010 19:27
:-P
iljic
avatar užívateľa iljic
1.12.2010 9:57
Každý sa prezentuje čím vie. A ak si niektorý ľudia myslia že to čo vložili je " Naj fotka" tak o tom rozhodnú ľudia.

Veď ta súťaž je pre všetkých a je na ľuďoch samotných čim sami seba prezentujú.

A v konečnom dôsledku každý z Vás môže svoj názor jednoducho vysloviť svojim hodnotením , kde za každú fotografiu môžete dať hlas páči sa mi, alebo nepáči sa mi.
Cendina
avatar užívateľa Cendina
1.12.2010 10:22
dotaz a zároveň i odpověď na případné dotazy: ty moje vložený fotečky fotil Marconi, náš kamarád, a souhlasí se zveřejněním. Nevadí že dole na fotce má svůj autogram?
MioK
avatar užívateľa MioK
1.12.2010 13:57
No to som sa chcela spýtať -? nemaly by byť v súťaži fotky fotené tým kto súťaží ? to tam kľudne môžem dať fotky ktoré fotil niekto druhý ako je vniektorých prípadoch.... ??????????
raptor
avatar užívateľa raptor
1.12.2010 14:28
kedze uz nie som ucastnik berte to len ako informacnu otazku na ktoru nech si zodpovie kazdy sam

naco davat do sutaze fotky niekoho ineho?

alebo ak hypoteticky mam doverne vztahy s annie leibowitz mozem vas tu vsetkych v jej mene porazit? *crazy*
MioK
avatar užívateľa MioK
1.12.2010 14:41
raptor - možno preto že je na tej fotke vyfoteny ten kto súťaží ?...hmm
Cendina
avatar užívateľa Cendina
1.12.2010 14:47
ano....právě proto jsem do diskuze napsala dotaz.... v případě že se jedná pouze o autorské fotky poprosím redakci nebo se podívám zda můžu sama - o smazání mnou vložených 3 fotek.

Jak jsem říkala už dřív, když je někdo tupý fotografický poleno, co není chopný si na foťák vůbec vzpomenout, jsou mu holt takovéto soutěže zapovězeným rájem. :-)
raptor
avatar užívateľa raptor
1.12.2010 15:23
ok vsak mne je to vlastne jedno

vlastne aby som povedal moj nazor tie prve dve cendinine fotky su vlastne oproti 80% hnoja co sem ludia naladovali nebe a dudy
Cendina
avatar užívateľa Cendina
1.12.2010 23:19
Marconi je nadsenec. Vlastne to vubec neni motorkar. Jen rad foti. Tak jsme ho nalozili na motorku a odjeli si ohoblovat jankuv vrsok. Bylo to jeho prvni foceni pohyblivych cilu. A vysledkem byl hlavne absolutne skvely den, bajecne vzpominky. Myslim ze jsme si to uzivali vsichni. A ja se uz nemuzu dockat az tam zkusim ohoblovat pneu na kafaci.:-)
wlado
avatar užívateľa wlado
2.12.2010 18:20
nejako mi to tu blbne s tým pridávaním fotiek *devil*
oveckovam
avatar užívateľa oveckovam
3.12.2010 3:53
Prajem pekny den, kazda jedna fotka, ma nieco do seba, verim, ze vyhra ta najkrajsia, zachytena v prirode, bez fotomontaze.
Vyhercu pozyvam na Whisky. Ovecka
sothar
avatar užívateľa sothar
3.12.2010 10:21
Hlasovanie je spustene, teraz mozme ukazat, ze o zrazove fotky nestojime. Ja im uz aj idem davat palce dole *crazy*
keduska
avatar užívateľa keduska
3.12.2010 11:11
skoda, dnes som to zaregistrovala, chcela som pridat jednu peknu:-(
raptor
avatar užívateľa raptor
4.12.2010 11:58
keduska vydrz, budu aj dalsie foto sutaze kt. budu dufam lepsie nastavene
raptor
avatar užívateľa raptor
6.12.2010 9:08
.. ako tak pozeram priebezne hodnotenia nelutujem ze som stiahol moje foto - ten hnoj stiahol zo sebou dole aj to co je dobre :-(
FaDe
avatar užívateľa FaDe
6.12.2010 11:05
Teraz neviem, mam nejaky pokazeny prehliadac, alebo tato sutaz spociva v tom kto nazbiera najviac minus bodov =-O*rofl**bye**yes*
scudi
avatar užívateľa scudi
6.12.2010 21:42
asi by bolo vhodnejsie pri dalsej fotosutazi obmedzit moznosti na: 3 x paci sa mi + 3 x nepaci sa mi...
raptor
avatar užívateľa raptor
7.12.2010 9:52
scudi myslim ze pri kazdej fotke ma uzivatel iba jednu moznost vyjadrit svoj nazor
a myslim ze je dobre ze ku kazdej fotke to moze aj kazdy urobit...

vox populi, vox dei
maTooB
avatar užívateľa maTooB
7.12.2010 12:20
Je to totálne nedomyslené. Nevadí, veď každý sa učí...
scudi
avatar užívateľa scudi
8.12.2010 13:35
raptor, ja si to nemyslim...

nepaci sa mi znamena ze ta fotografia sa mi nepaci, nie ze to budem davat na vsetky, len aby vyhrala "ta moja"

ak by bola moznost vyjadrit sa len k urcitemu poctu, vyjadroval by sa kazdy uvazlivejsie...
sothar
avatar užívateľa sothar
8.12.2010 15:18
scudi ale ked je tu 20 fotiek, ktore sa mi celkom urcite nepacia, tak sa chcem vyjadrit ku kazdej z nich. Je pravda, ze tie hodnotenia teraz vyzeraju ako sutaz o najvacsie minus, ale obmedzenie hlasovania na 3 fotky podla mna nieje riesenie..
Monalisa
avatar užívateľa Monalisa
8.12.2010 17:56
a podla mna ano lebo tym ze to neobmedzis dovolis niekomu aby dal minus vsetkemu len z principu ze chce aby vyhrala jeho fotka..a to je hovadina na n-tu...preto sa robia tie obmedzenia na 3 foto napr.8-)
raptor
avatar užívateľa raptor
8.12.2010 18:51
vazeni beriete to nejako vazne :-D
podla mna kazdy by mal mat moznost dat palec hore alebo dole ku kazdej fotke

ak je niekto taky ubohy ze bude davat ostatnym palce dole iba koli tomu aby vyhrala jeho fotka tak nech si s tym zije sam... ak by boli moje fotky v sutazi v zivote by ma nenapadlo za ne hlasovat (a toto by som mozno nastavil v buducej sutazi celoplosne)

« Predchádzajúca 1 2 3 Ďalšia »

Na vrch témy   Hore

Prispievať do fóra môže len registrovaný užívateľ


Kontakt   |   Obchodné podmienky   |   Ochrana osobných údajov   |   5 registrovaných online