Aktuality
Nakupujem z domu - katalóg internetových obchodov
Kalendár akcií Diskusné fórum
In-Počasie SK

Téma: Súťaž o naj fotografiu MOTO sezóny 2010

Kategória Diskusné fórum » Diskusia k fotogalérii, založil iljic 18.11.2010 22:55, Zdieľaj na Facebooku Facebook

« Predchádzajúca 1 2 3

Diskusia k fotogalérii: Súťaž o naj fotografiu MOTO sezóny 2010

DevilSister
avatar užívateľa DevilSister
8.12.2010 20:01
Ja by som bola kľudne za, ak by mal každý možnosť hlasovať len raz, teda za jednu fotku a vtedy si dobre premyslí, ktorej foto ten hlas venuje... a čo sa týka "nepáči sa mi" ... podľa mňa to tam byť nemuselo. Je z toho zbytočný bordel 8-)
scudi
avatar užívateľa scudi
9.12.2010 0:52
raptak, prvy kto to zacal brat vazne si bol prave ty *bye*

a to ze sa davaju minusove body len koli preferovaniu inej fotky je jasne z toho, ze kopec peknych a "nezrazovych" fotiek je v minuse...

mne sa paci ako prebieha napriklad volba auto roka..., kazdy ma moznost pridelit body 5 vozidlam, pricom dava od 1 do 5 bodov... ale uz som ticho, lebo ma sothar roztrha *crazy*
*drink*
raptor
avatar užívateľa raptor
9.12.2010 7:07
scudi - no ked myslis.. ja nemam ten nazor

a co sa tyka hodnotenia ty mas svoj nazor, ja mam svoj*bye*
Joker
avatar užívateľa Joker
9.12.2010 9:30
To sa este stale diskutuje o nezmysloch?:-!
Cendina
avatar užívateľa Cendina
9.12.2010 11:21
Možná nesmysly, ale taky diskuze která evidentně někoho zajímá a poňouká k tomu aby přispěl :-D včetně mě. :-D

I hlasování je tak trochu o životním postoji a povaze. Dá se na tu soutěž hledět kriticky a palcovat směrem dolů maniakálně u všeho, nebo jen u něčeho a z různých důvodů.

Nebo se člověk může vykašlat na kritiku, s růžovým optimismem hledět vstříc šťastným zítřkům a úplně stejně maniakálně palcovat směrem nahoru.

Nebo vyhodit antidepresiva a označit jen to co se mu líbí :-D:-D

Hlavně, že je na co se dívat. *thumbsup*
Joker
avatar užívateľa Joker
9.12.2010 13:23
Ej Buchta, uz som si myslel ze nezareagujes. :-P8-)
Cendina
avatar užívateľa Cendina
9.12.2010 15:14
:-P 8-) No přece tě nezklamu :-D
Monalisa
avatar užívateľa Monalisa
16.12.2010 0:54
uplne cisto nahodne su v pluse vsetky wladove photoshopove fotky, a uplne nahodne sa vsetky ostatne kvalitne fotografie dostavaju do minusu popri tom.... zase raz sa potvrdilo ze ak ide o peniaze ferovost ide bokom... smutne*crazy*
Dragon
avatar užívateľa Dragon
16.12.2010 20:38
Je pozoruhodné, že moja fotka mala ešte do polnoci hodnotenie 2,59 a tesne po polnoci už iba 0,97 :-!*thumbsup*
Ifcozv
avatar užívateľa Ifcozv
17.12.2010 6:25
Dragon: nic s tym nespravis. Ja len dufam ze sa tu ludia neregistrovali viac krat len kvoli tejto sutazi aby v nej mohli hlasovat. Inak tvoja fotka je velmi pekna, patrila medzi mojich favoritov, tak isto ako aj fotka clena Pallko, Adriana, Pandatn....
Najviac ma mrzí ze sa hlasovalo tak ako sa hlasovalo,v niektorych pripadoch mozno z pomsty za to co sa tu napisalo o ich fotkach.

Snad to nabuduce bude lepšie, a verim ze co sa stalo ludi neodradi pridat sem svoju najlepsiu fotku.
raptor
avatar užívateľa raptor
17.12.2010 7:46
haha - mate co ste chceli ;-) :-P
vy co ste dali normalne foto - mali ste sa odhlasit zo sutaze (tak ako ja z oggym) ked ste videli do akych sraciek to ide :-P :-P
vitaz by hrdo zobral cenu zlate fotohovno roka a my ostatni zo snahou pridavat normalne fotky v poctoch 2-3ks by sme si dali nesutazne kolo

ked obhadzete vonavu slamu hnojom vznikne z toho iba hnoj *bye*

krasny priklad ako moze vyborny napad skoncit fiaskom *thumbsup*
Cendina
avatar užívateľa Cendina
17.12.2010 9:28
jo...máme co jsme chtěli. Přesný obrázek o povaze motorkářů na Slovensku (né že by to v ČR bylo jiné).

Kdy jsme si zapomněli hrát? Mít radost z motorkaření? Nepřepočítávat všechno na peníze včetně zážitků a citů?
MartineR
avatar užívateľa MartineR
17.12.2010 9:36
Prispel som, tým pádom som nehlasoval.
Výsledok (súťaže) ma nepotešil, ale ani neprekvapil ...
Snáď nabudúce (pri upravených pravidlách) to bude rozumnejšie.
Inak našiel som jednu (pre mňa) peknú fotku z jazdenia s Harom, čo vy na to ?
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs889.snc4/72209_169384736407930_100000092154130_546451_6724135_n.jpg
raptor
avatar užívateľa raptor
17.12.2010 10:30
verim ze v dalsej sutazi budu fotky takeho typu ako je ta martinerova

nikto z nas neni majster fotograf ale sebakritiku by mal mat v sebe kazdy prispievajuci
Dragon
avatar užívateľa Dragon
17.12.2010 13:59
Ifcozv - mne je to vlastne jedno, kto vyhral, alebo nevyhral... ide mi iba o princíp. Sám som hlasoval za viaceré fotky palcom hore. Ja sa v podstate na tom smejem... radšej... Ale vďaka za priazeň *yes* . Snáď to bude nabudúce (ak nejaké vôbec bude) trošku viac domyslené, ale to nechávam na zasvätených 8-).

Pozdravujem! *bye*

Cendina, MartineR, raptor - *thumbsup* *yes*
Cendina
avatar užívateľa Cendina
17.12.2010 15:13
Též jsem dala cca 3 palce nahoru jinak nic. Palcovači směrem dolů byli letos v přesile. Ale příště je upalcujeme *crazy*

« Predchádzajúca 1 2 3

Na vrch témy   Hore

Prispievať do fóra môže len registrovaný užívateľ


Kontakt   |   Obchodné podmienky   |   Ochrana osobných údajov   |   4 registrovaných online